ProV1 vs. ProV1x

Míček Tilleist ProV1 versus ProV1x

Jeden z největších rozdílů spočívá ve složení jádra míčků . Klasický ProV1 obsahuje pevné jádro, jež má zlepšit soudržnost a odolnost. ProV1x využívá "Dual Core" s měkkým středem a pevnější vnější vrstvou. Obě jsou uzavřená v Urethane Elastomer vnější vrstvě míčku . Pro V1 obsahuje 352 dimplů, na rozdíl od Pro V1x 328 dimplů .

Jaký je tedy rozdíl s ohledem na výkon? Je důležité si uvědomit, že žádný jednotlivý prvek designu neovlivňuje samostatně výkon golfového míčku. Spíše se jedná o souběh všech aspektů složení míčku (jádro, počet dimplů, tvar dimplů atd.)

Kombinace povrchu, pevného jádra a dimplů tvoří z Pro V1 golfový míček s dobrou kontrolou spinu. Na druhou stranu dual core a dimply Pro V1x zajišťují vyšší ránu a menší spin při ranách driverem a dlouhými železy . Takže zatímco Pro V1 je ideální pro golfisty s pomalejší rychlostí švihu, Pro V1x je vhodný pro golfisty s vyšší rychlost švihu

Výběr mezi ProV1 a ProV1x tak záleží na vašem švihu a stylu hry. Oba míčky překonají většinu míčů na trhu v téměř v každém ohledu (to je i důvod vysoké ceny). Pokud se rozhodnete používat míče série ProV, vezměte na driving kýbl Pro V1 a Pro V1x OUT a zjistěte, které jsou lepší pro vaši hru v praxi.

Hezkou hru!

 

Volně přeloženo ze stánek golfcity.com