Nejlepší golfové hřiště v České Republice

Golfoví nadšenci v České republice mají na výběr z mnoha skvělých hřišť, která nabízejí nádherné výhledy, výzvy pro hráče různých úrovní a příležitosti pro společenské akce. V následujícím článku se podíváme na některá z nejlepších golfových hřišť v České republice.

 

Albatross Golf Resort - Vysoký Újezd

Albatross Golf Resort, nacházející se v blízkosti Prahy, je nejlepším golfovým resortem v České republice a jedním z nejlepších v Evropě. S více než 7 000 yardy dlouhým hřištěm nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je oblíbeným místem pro pořádání mezinárodních turnajů. Hřiště je vhodné pro hráče různých úrovní a je doplněno o moderní zázemí včetně restaurace, fitness centra a wellness.

 

Konopiště Golf Course - Benešov

Konopiště Golf Course, nacházející se poblíž historického hradu Konopiště, je jedním z nejstarších a nejkrásnějších golfových hřišť v České republice. Hřiště bylo navrženo britským architektem Jeremy Fergussonem a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinný park. Hřiště je vhodné pro hráče různých úrovní a je doplněno o restauraci a prodejnu golfového vybavení.

 

Golf Club Lázně Kynžvart - Lázně Kynžvart

Golf Club Lázně Kynžvart se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Kynžvart a nabízí krásné výhledy na přírodní scenérie západních Čech. Hřiště bylo navrženo rakouským architektem Hansem Georgem Erhardtou a nabízí výzvy pro hráče různých úrovní. Kromě golfového hřiště zde najdete také tenisové kurty a wellness centrum.

 

Golf Resort Čeladná - Čeladná

Golf Resort Čeladná se nachází v malebné horské oblasti Beskydy a nabízí dvě 18-ti jamková hřiště - Championship Course a Štěpánka Course. Hřiště byla navržena britským architektem Johnem Harrim a jsou doplněna o moderní zázemí, jako jsou luxusní hotelové pokoje, restaurace, wellness centrum a fitness centrum. Hřiště jsou vhodná pro hráče různých úrovní a jsou oblíbeným místem pro pořádání mezinárodních turnajů.

 

Golf Resort Karlštejn - Karlštejn

Golf Resort Karlštejn se nachází v blízkosti slavného hradu Karlštejn a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Hřiště je navrženo americkým architektem Lesem Furberem a nabízí výzvy pro hráče různých úrovní. Kromě golfového hřiště zde najdete také luxusní hotel, restaurace a wellness centrum.

 

Golf Club Praha - Prague City Golf

Golf Club Praha, také známý jako Prague City Golf, se nachází v blízkosti centra Prahy a nabízí jediné golfové hřiště v Praze. Hřiště bylo navrženo britským architektem Jeremy Fergussonem a nabízí výzvy pro hráče různých úrovní. Kromě golfového hřiště zde najdete také restauraci a prodejnu golfového vybavení.

 

Golf Club Ostravice - Ostravice

Golf Club Ostravice se nachází v malebné oblasti Beskydy v blízkosti města Ostrava a nabízí krásné výhledy na okolní krajinný park. Hřiště bylo navrženo britským architektem Jonathanem Davie a je vhodné pro hráče různých úrovní. Kromě golfového hřiště zde najdete také restauraci, wellness centrum a prodejnu golfového vybavení.

 

To jsou některá z nejlepších golfových hřišť v České republice. Každé z nich nabízí jedinečné zážitky a příležitosti pro golfové nadšence. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený hráč, určitě si v České republice najdete své oblíbené golfové hřiště.