Léto a golfová turistika: objevte nejkrásnější golfová hřiště ve světě

Ah, léto a golfová turistika! To je kombinace, na kterou jsme všichni čekali. A co je na tom nejlepší? Můžete se vydat na dobrodružství a objevovat nejkrásnější golfová hřiště po celém světě. Připravte se na slunečné dny, chladné nápoje a hodně, ale opravdu hodně, zeleně.

 

  1. Pebble Beach Golf Links, USA: Začneme u jednoho z nejikoničtějších hřišť na světě. Nachází se v kalifornském Pebble Beach a nabízí nádherné výhledy na Tichý oceán. Kdo by odolal kombinaci úchvatného pobřeží a parádního golfového zážitku?

 

  1. Old Course at St. Andrews, Skotsko: Máme tu golfovou svatyni, kterou musí každý vážný golfista navštívit. Starověké hřiště v St. Andrews je považováno za kolébku golfu. A ano, bylo založeno ještě předtím, než existovalo písmo! Až na to možná trochu přeháním, ale vážně je to staré.

 

  1. Cape Kidnappers, Nový Zéland: Pokud toužíte po dobrodružství, toto hřiště na severním ostrově Nového Zélandu je pro vás. Leží výše nad mořem a nabízí neuvěřitelné výhledy na oceán. Buďte opatrní, abyste sem nepřiletěli na jednorožci, protože tenhle pohled rozhodně nenajdete na běžných golfových hřištích.

 

  1. Swilcan Bridge, Skotsko: Zpátky do Skotska na chvíli, protože ještě musíme zmínit Swilcan Bridge. Tohle místo je tak slavné, že má skoro víc fanoušků než někteří známí golfisté. Tato malá kamenná můstek na hřišti Old Course je skutečnou legendou, a když tu přejdete, budete se cítit jako pravý šampion.

 

  1. Ile aux Cerfs, Mauricius: A teď trochu exotiky. Toto tropické golfové hřiště na ostrově Mauricius je jako ráj na zemi. Bílé pláže, tyrkysové moře a golfové jamky, co vás donutí říkat "wow" při každém puttu.

 

Takže, milí golfoví dobrodruzi, v létě nemusíte jen ležet u bazénu nebo se brodit ve vodě. Vyrazte na golfová hřiště ve světě a objevujte jejich krásy. A když budete na tom hřišti, nezapomeňte, že je to přece jenom hra - užívejte si to a především, nezlobte se na své míčky, i když vás občas zahrabou v písku. To se stává i těm nejlepším.