Mix značek

Většina našich golfových míčků Pinnacle jsou z řady Gold, Rush a Soft Frade, které patří do série Pinnacle Gold, která je cenově dostupnou variantou míčků od renomované značky Titleist. Tyto míčky jsou navrženy s důrazem na vyvážený výkon a cenovou dostupnost. Pinnacle Gold série nabízí golfovým hráčům se středním a vyšším Handicapem (HCP) možnost využít kvalitní míčky za příznivou cenu.

Míčky Pinnacle Gold, Rush a Soft Frade poskytují dobrý pocit při ránu a jsou schopné dosáhnout solidní vzdálenosti. Jsou vyrobeny s ohledem na potřeby středně pokročilých a pokročilých hráčů, kteří hledají míčky s vyšší odpuštěním a solidnou kontrolou. Díky své cenové dostupnosti se stávají atraktivní volbou pro hráče, kteří chtějí využít kvalitu značky Titleist za dostupnou cenu.

Pro koho jsou vhodné?

Míčky Pinnacle Gold, Rush a Soft Frade jsou vhodné pro hráče se středním a vyšším Handicapem (HCP). Tyto míčky jsou navrženy s ohledem na potřeby středně pokročilých a pokročilých hráčů, kteří hledají míčky s vyšší odpuštěním a solidní kontrolou. Díky své cenové dostupnosti jsou také atraktivní volbou pro hráče, kteří chtějí využít kvalitu značky Titleist za dostupnou cenu.

 

Nejprodávanější

  • pinnaclerush Kód: 142/AA/2
    Golfové míčky Pinnacle
    Skladem (72 ks) Značka: Pinnacle
    Tyto míčky jsou cenově dostupnou variantou míčků od značky Titleist. Jsou navrženy pro hráče se...

    od 14 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem